Brązowy pasek do spodni z klamrą w kolorze złota

Brązowy pasek do spodni z klamrą w kolorze złota

Kupienie brązowego czy czarnego paska z klamrą w kolorze złota …

Kupienie brązowego czy czarnego paska z klamrą w kolorze złota w sklepie naziemnym to nie jest prosta sprawa. 99% pasków w ofercie sklepowej ma klamry w kolorze srebra. Nie sądzę, żeby to była wina producentów, a raczej rezultat gustów klientów

Nie rozumiem tej niechęci u mężczyzn do złotych klamer. Osobom o ciepłym typie urody (np. autor) lepiej pasuje złoto niż srebro. Odnosi się to nie tylko do paska, ale też do spinek czy nawet klamerki w butach monkach i do koperty zegarka. Dzięki zgraniu tak drobnych detali osiągamy spójny wygląd, któremu nic nie brakuje. Czasem użycie nieodpowiedniej klamry do koloru paska i pozostałych akcesoriów oraz typu urody nie pozwala postawić kropki nad i. Natomiast im więcej siwych włosów, tym więcej srebra powinieneś nosić. Blondyni o zimnym typie urody, np. rodem ze Skandynawii, powinni też preferować srebro.

Wybierając brązowy pasek męski, rozważ złotą klamrę. Złoto współgra z brązem znacznie lepiej niż srebro. Brąz ze złotem się po prostu lubi i są to idealne kolory dla ciepłego typu urody.  W idealnym świecie do złotej klamry powinieneś nosić zegarek ze złotą kopertą i złote spinki. Nie musi to być od razu złoty kruszec, dla osiągnięcia porywającego efektu wystarczy sam kolor złota. Jeśli nie jesteś jeszcze siwy, polub złoty kolor.

Fot. Maciej Cioch