MediPlan

MEDIPlan – bezpieczeństwo Klientów Próchnika

Próchnik od pokoleń dba o prezencję Polaków, dokładając wszelkich starań, by proponowana oferta odzieży stanowiła elegancki i wygodny strój. Zbudowaliśmy zaufanie do naszej marki opierając się na wysokiej jakości odzieży; teraz chcielibyśmy zaproponować Klientom oryginalną wartość dodaną – ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Innowacyjna oferta zapewnia kupującym ubrania Próchnika roczne ubezpieczenie związane z organizacją oraz pokryciem kosztów leczenia skutków nieszczęśliwego wypadku.

MEDIPlan to kompleksowe świadczenia medyczne w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Natychmiastowa właściwa pomoc medyczna w nagłych sytuacjach, które często wymagają działań ratunkowych, jest niezwykle ważna. Oferta medyczna została przygotowana z myślą o zdarzeniach, które przytrafiają się w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu, kiedy stres utrudnia zachowanie zimnej krwi i podejmowanie racjonalnych decyzji.

MediPlan zapewnia:

  • Całodobową Infolinię Medyczną – MEDIPlan zapewnia numer telefonu, pod który należy zadzwonić w sytuacji nagłego zdarzenia, aby opiekun medyczny zorganizował całość procesu leczenia
  • Bezpłatną pomoc medyczną – MEDIPlan pokrywa koszty leczenia wynikające z nieszczęśliwego wypadku
  • Dostęp do opieki medycznej w całej Polsce – MEDIPlan jest realizowany w 700 placówkach medycznych w całej Polsce oraz w prywatnym Szpitalu św. Rafała w Krakowie
  • Dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej – MEDIPlan to najważniejsze informacje dotyczące opieki medycznej w zasięgu ręki nie tylko w nagłych przypadkach.

MEDIPlan to usługa skierowana do Klientów dokonających zakupu w wybranych salonach marki Próchnik od 1 października 2013 r. do 31 sierpnia 2014 r. Partnerami akcji są Scanmed Multiemdis S.A. i AXA S.A.

Więcej szczegółów MEDIPlanu znajdą Państwo w Regulaminie Programu MEDIPlan Próchnik dostępnym na stronie www.prochnik.pl/mediplan.

Regulamin Programu MEDIPlan

Szczególne Warunki Ubezpieczenia MEDIPlan

Wykaz świadczeń dodatkowych realizowanych w Szpitalu św Rafała

Lista salonów objętych MEDIPlan