Jak dokonać darmowego zwrotu? 


1. Zgłoś chęć dokonania zwrotu

Aby bezpłatnie dokonać zwrotu towaru zakupionego na stronie internetowej www.prochnik.pl należy uprzednio zgłosić chęć dokonania zwrotu tutaj. 

Pamiętaj! Nie musisz posiadać konta w sklepie Próchnik aby dokonać darmowego zwrotu - wystarczy, że w polu "zwrot bez logowania" podasz swój numer zamowienia oraz adres e-mail podany w zamówieniu.

2. Sprawdź poprawność danych 

Sprawdź czy zgadza się pozycja, rozmiar, ilość produktów oraz suma do zwrotu. 

3. Podaj Nam szczegóły zwrotu

Zaznacz powód zwrotu i pozwól nam udoskonalać nasze produkty jak i obsługę klienta. To dzięki Tobie możemy zminimalizować ilość zwracanych oraz wysyłanych produktów a co za tym idzie ograniczyć emisję spalin oraz produkcję opakowań. 

4. Wprowadź dane do zwrotu środków

Jeśli dokonałeś płatności online to zwrot środków nastąpi dokładnie taką samą metodą jaką została uiszczona płatność, natomiast jeśli wybrałeś płatność za pobraniem to prosimy o wypełnienie pola z numerem konta bankowego.

W przypadku zwrotu całości zamówienia, otrzymasz również zwrot poniesionych kosztów dostawy.

5. Wybierz sposób zwrotu

Zwrotu możesz dokonać u kuriera DPD podając niezbędnę dane w formularzu zwrotu bądź wybrać Paczkomaty InPost i nadać zwrot w dowolnym Paczkomacie w Polsce.

6. Zapakuj towar oraz oczekuj na zwrot środków

Zapakuj dokładnie towar tak aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Nie jest koniecznym aby produkt zapakowany był w firmowe opakowanie Próchnika. Pamiętaj też, że przy odstąpieniu od umowy należy zwrócić towar w stanie nieużywanym.

Zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu otrzymania przez Nas zwrotu.

 

Jeśli chcesz dokonać zwrotu kliknij TUTAJ